אודות בית הגימלאי הרצליה

דבר המנהלת

בית הגמלאי משמש מרכז פנאי פעיל לאזרחים ותיקים עצמאיים המתגוררים בהרצליה. המועדון משתייך לחברה לאמנות ולתרבות הרצליה בע"מ (חל"צ) –תאגיד עירוני של עיריית הרצליה..

המועדון מעניק מקום להשתייך אליו, להיות חלק מקבוצה הולכת וגדלה של חברים עם הרבה מאד מהמשותף, המעשירים איש את רעהו בעצם היותם.

אנו מפתחים מגוון רחב של עולמות תוכן, מעניקים לכם מגוון מוקפד של פעילויות מתחדשות, וחושבים כיצד ניתן להיטיב עמכם תוך התחייבות להעשיר את מערך השירותים שלנו ולהתאים אותו לצרכים המשתנים של אוכלוסיית האזרחים הותיקים בהרצליה..

כמו כן ,אנו פועלים כחלק מקהילה דינאמית הסובבת אותנו וזוכרים כשם שחברינו הם חלק ממערכת משפחתית –חברתית מורכבת גם אנו חוליה אחת מתוך שרשרת של ארגונים ציבוריים המעניקים שירותים לאזרחים ותיקים.
אנו מכבדים את גילכם, ניסיונכם, וחכמתכם ומנסים ללמוד ,לשפר ולהתחדש כול העת.

באתר תמצאו מגוון רחב של פעילויות בתחומי דעת שונים : לימוד שפות, תנועה ,אמנות ויצירה ,סדנאות צמיחה והתפתחות ,לימודי מחשב ,הרצאות ,מועדון ברידג' ,סיורי אמנות ,טיולים ונופשים בארץ ובחו"ל ועוד.

אנו מקווים שהשפע המוצע לכם מאפשר לכול אחד ואחת מכם למצוא את שחשקה נפשו ואם הנכם מתלבטים, חברי הצוות שלנו ישמחו להעניק לכם יעוץ אישי לבניית תוכנית שנתית המתאימה לכם.

הכנסו והתעדכנו בעמוד הפייסבוק שלנו , והירשמו למידעון הדו חודשי בכדי להיות מעודכנים לאורך השנה.

בברכת שנת פעילות פוריה ומרתקת.

אורלי קורן
מנהלת בית הגמלאי

.

הרצאה הבא

הרצאות קרובות

הרצאות קודמים